Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Small
pt: Pequeno

en: Widget type
pt: Tipo de widget

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: General
pt: Geral

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Tab
pt: Separador

en: Position
pt: Posição

en: Map
pt: Mapa

en: Marker
pt: Marcador

en: Red
pt: Vermelho

en: Cart
pt: Carrinho

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Blocks
pt: Blocos

en: Green
pt: Verde

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Bottom center
pt: Centro inferior

en: Api Key
pt: Chave da API

en: Classic
pt: Clássico

en: Night
pt: Noite
