Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Small
ro: Mic

en: Widget type
ro: Tip control

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Position
ro: Poziție

en: Map
ro: Hartă

en: Red
ro: Roșu

en: Cart
ro: Coş

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Bottom center
ro: Jos centru
