Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Small
sv: Liten

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Tab
sv: Tabb

en: Map
sv: Karta

en: Marker
sv: Markör

en: Red
sv: Röd

en: Cart
sv: Varukorg

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Blocks
sv: Block

en: Green
sv: Grön

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sv: Är du säker på att du vill radera blocket "%name"?

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
sv: Etiketten för detta område kommer endast att visas administrativt.
