Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Map
th: แผนที่

en: Red
th: แดง

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Blocks
th: บล็อค

en: Green
th: เขียว

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
