Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Settings
af: Verstellings

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.

en: Identifier
af: Identifiseerder
