Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Human readable name
ar: اسم مقروء بشريًا

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Identifier
ar: المعرف
