Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.
