Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Settings
fi: Asetukset

en: The block has been created.
fi: Lohko on luotu.

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Embed
fi: Upota

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
fi: Oletko varma että haluat poistaa lohkon "%name" ?
