Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Settings
fr: Paramètres

en: Human readable name
fr: Nom affiché

en: The block has been created.
fr: Le bloc a été créé.

en: Identifier
fr: Identifiant

en: Embed
fr: Intégré

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer le bloc "%name" ?
