Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Settings
hr: Postavke

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.
