Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Settings
ru: Настройки

en: Human readable name
ru: Удобочитаемое название

en: The block has been created.
ru: Блок создан.

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Embed
ru: Вставить
