Widget Block (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Embed
sk: Vložiť

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sk: Určite chcete odstrániť blok "%name"?
