Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Settings
bg: Настройки

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.
