Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ
