Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό
