Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.
