Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Human readable name
nl: Leesbare naam

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Embed
nl: Inbedden

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
nl: Weet u zeker dat u '%name'-blok wilt verwijderen?
