Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.
