Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Human readable name
pl: Czytelna dla człowieka nazwa

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Embed
pl: Osadzony

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
pl: Na pewno usunąć blok "%name"?
