Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Configurações

en: Human readable name
pt: Nome humanamente legível

en: The block has been created.
pt: O bloco foi criado.

en: Identifier
pt: Identificador

en: Embed
pt: Incorporar

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
pt: Você tem certeza que quer apagar o bloco "%name"?
