Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Human readable name
sv: Läsvänligt namn

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Embed
sv: Bädda in

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sv: Är du säker på att du vill radera blocket "%name"?
