Widget Block (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: The block has been created.
vi: Block đã được tạo.

en: Identifier
vi: Định danh

en: Embed
vi: Nhúng
