Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Settings
bs: Postavke

en: The block has been created.
bs: Blok je kreiran.
