Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Human readable name
da: Læsbart navn.

en: The block has been created.
da: Blok oprettet.

en: Identifier
da: Identifikator

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
da: Ønsker du at slette blokken "%name"?
