Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Settings
eo: Agordoj

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.
