Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Human readable name
et: Inimloetav nimi

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Embed
et: Manus
