Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Human readable name
fa: نام قابل فهم توسط انسان

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شد.

en: Identifier
fa: شناسه

en: Embed
fa: جایگذاری
