Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Settings
is: Stillingar

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.

en: Identifier
is: Aðgreinir
