Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.
