Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។
