Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Embed
lv: Iekļaut
