Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ
