Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ
