Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.
