Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.
