Widget Block (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: The block has been created.
th: สร้างบล็อคสำเร็จ
