Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Settings
be: Налады

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.
