Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Human readable name
ca: Nom llegible pels humans

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Identifier
ca: Identificador

en: Embed
ca: Incrustra
