Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Human readable name
de: Menschenlesbarer Name

en: The block has been created.
de: Der neue Block wurde erstellt.

en: Identifier
de: Bezeichner

en: Embed
de: Einbetten

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
de: Möchten Sie "%name" wirklich löschen?
