Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Settings
es: Configuración

en: Human readable name
es: Nombre para los usuarios

en: The block has been created.
es: Se ha creado el bloque.

en: Identifier
es: Identificador

en: Embed
es: Incrustar

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
es: ¿Está seguro que desea eliminar el bloque «%name»?
