Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Settings
gl: Axustes

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Identifier
gl: Identificador

en: Embed
gl: Incrustar

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
gl: Seguro que queres borrar o bloque "%name"?
