Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Settings
he: הגדרות

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Identifier
he: מזהה

en: Embed
he: הטמעה
