Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Human readable name
hu: Beszédes név a szerkesztőknek

en: The block has been created.
hu: A blokk létrejött.

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?
