Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?
