Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Settings
oc: Paramètres

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: Identifier
oc: Identificant

en: Embed
oc: Integrat

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt "%name" ?
