Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Definições

en: Human readable name
pt: Nome legível

en: Identifier
pt: Identificador

en: Embed
pt: Embebido
