Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Settings
ro: Setări

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Identifier
ro: Identificator

en: Embed
ro: Încorporat
