Widget Block (7.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Human readable name
uk: Людиносприйня́тна назва

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок "%name"?
