Widget Block (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Embed
cs: Vložit

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
cs: Opravdu smazat blok "%name%?
