Widget Block (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Human readable name
id: Nama yang bisa dibaca manusia

en: The block has been created.
id: Blok sudah dibuat.

en: Identifier
id: Pengenal

en: Embed
id: Lekatkan
